RED

Moderátor pořadu Jaromír Soukup.

Sledujte pondělní Týden podle Jaromíra Soukupa s Tomiem Okamurou a Pavlem Sehnalem

Jaromír Soukup komentuje s nadhledem, humorem a ironií současné dění a nešvary, které hýbou společností.

25.01.2021

Vánoční Exkluzivy s výjimečnými hosty na TV Barrandov.

Vánoční Exkluzivy s výjimečnými hosty na TV Barrandov

Výjimečné chvíle s výjimečnými hosty. Jejich adventní rituály a vánoční tajemství. To vše se dozvíte ve Vánočních Exkluzivech na TV Barrandov.

23.12.2020

Novinka na knižním trhu: Rozhovory s prezidentem.

Novinka na knižním trhu: Rozhovory s prezidentem

Vést interview s Milošem Zemanem nebylo nikdy snadné. Ale lze to. Musí mu ovšem čelit protějšek, jenž klade jasné a stručné otázky a trvá na odpovědi. Byznysmen, mediální vlastník a moderátor Jaromír Soukup tuto výzvu přijal.

18.09.2020

Vánoční koncerty na TV Barrandov.

Vánoční koncerty s nejzářivějšími hvězdami hudebního nebe na TV Barrandov

Pod stromečkem letos najdete ty nejkrásnější hudební dárky. Čas Vánoc totiž přináší nezapomenutelná setkání s těmi, které máte nejraději.

23.12.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup.

Hosty pořadu Jaromír Soukup Live budou Lukáš Kovanda, Patrik Nacher a Martin Kupka

Exkluzivními hosty Jaromíra Soukupa v úterním Jaromír Soukup Live budou přední ekonom Lukáš Kovanda, poslanec Patrik Nacher (za ANO) a místopředseda ODS Martin Kupka.

01.09.2020

Sídlo vydavatelství Empresa Media.

Vydavatelství Empresa Media uvede do konce ledna 2021 znovu na trh měsíčník INSTINKT

Vydavatelství Empresa Media, které vydává nejúspěšnější časopisy Sedmička a Týden, provozuje televizní stanici TV Barrandov, uvedlo během podzimu na trh pět nových měsíčníků a celou řadu speciálních vydání.

21.01.2021

Sídlo vydavatelství Empresa Media.

Vydavatelství Empresa Media uvede na trh do konce roku ještě řadu nových titulů

Vydavatelství Empresa Media si pro diváky TV Barrandov a čtenáře nejúspěšnějších časopisů Sedmička a Týden připravilo na konec roku řadu nových zajímavých titulů.

25.11.2020

Ilustrační foto.

Antigenní testy nejsou spolehlivé, ukazuje provedená studie

Srovnávací studie měla odpovědět na otázky, jestli je možné dosud nejspolehlivější metodu testování na covid-19, tedy PCR (výsledky do 4 hodin), nahradit metodou novou, u které testování trvá kratší dobu – přibližně 30 minut.

27.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

JS LIVE: Rozhovor s Petrem Třešňákem a Markem Výborným

O koronaviru s poslanci Markem Výborným (KDU-ČSL) a Petrem Třešňákem (Piráti). Tentokrát se moderátor Jaromír Soukup zaměřil na pravdu a lež v politice aneb, kde už končí marketingové hrátky, a kde by měla začít férová hra s občany. 

23.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup a předseda ČMKOS Josef Středula.

Duel JS: Rozhovor se šéfem odborářů Josefem Středulou

Pozvání do Duelu Jaromíra Soukupa tentokrát přijal další mimořádný host -  předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. Koronavirus byl tentokrát probrán z hlediska ekonomického a pracovně-zdravotního. 

23.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup a profesor ekologie Jaroslav Flegr.

JS LIVE: Rozhovor s profesorem ekologie Jaroslavem Flegrem

Pozvání do středečního Jaromír Soukup LIVE přijal profesor ekologie Jaroslav Flegr. Známý a respektovaný vědec, který jako by měl v ruce věšteckou kouli. Vše, co již před měsíci předpověděl o koronaviru a jeho vývoji, se téměř bezezbytku naplnilo.

22.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup a předseda SPD Tomio Okamura.

Aréna JS: Rozhovor s předsedou SPD Tomiem Okamurou

Situace ohledně koronaviru v Česku je stále horší a horší. Denní přírůstek pozitivně testovaných je dávno nad hranicí 10 tisíc a trhá další rekordy. Vláda proto musela v podstatě spustit lockdown - tedy omezení pohybu a kontaktu lidí, uzavření maloobchodů a služeb. 

22.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

JS LIVE: Rozhovor s Tomášem Zimou, Martinou Šochmanovou a Juliem Špičákem

Společností aktuálně hýbe koronavirus a jeho dopady na naši ekonomiku a zdraví. Ani úterní díl pořadu Jaromír Soukup LIVE nemohl být v tomto směru jiný. A protože pozvání moderátora Jaromíra Soukupa tentokrát přijali hlavně odborníci v oblasti medicíny, debata se točila převážně kolem zdravotnictví. 

21.10.2020

Moderátor Jaromír Soukup s europoslancem Jiřím Pospíšilem (TOP 09).

Duel Jaromíra Soukupa: Rozhovor s europoslancem Jiřím Pospíšilem

Úterní Duel Jaromíra Soukupa s europoslancem Jiřím Pospíšilem (TOP 09) na téma koronavirus a jeho dopady na naši ekonomiku, společnost a zdraví. Právě Jiří Pospíšil nedávno onemocnění covid-19 prodělal a měl vážnější průběh. 

21.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

JS LIVE: Rozhovor s Helenou Horskou a Lukášem Černohorským

Tématem pondělního Jaromír Soukup LIVE bylo ohlédnutí za víkendovými událostmi. A že se toho opět hodně dělo. Od dramatického nárůstu počtu nakažených koronavirem po vyhrocené protivládní demonstrace na Staroměstském náměstí.

20.10.2020

Ilustrační foto.

Češi se koronaviru bojí stále víc, řadu opatření ale přitom často nedodržují

Obavy Čechů z nemoci covid-19 v poslední době rostou, lidé ale sami polevují v nošení roušek či dodržování odstupu. Na jaře například omezovaly osobní styky se známými skoro dvě třetiny lidí v Česku, zatímco teď už jen třetina.

19.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

Rozhovor s Mikulášem Peksou a Petrem Bendlem, kteří byli hosty JS LIVE

Ani tentokrát nemohlo být téma pořadu Jaromír Soukup LIVE jiné. Opět se týkalo koronaviru a jeho dopadů, konkrétně politické odpovědnosti. Co se musí ještě stát, aby přijal premiér a vláda politickou odpovědnost, aby v případě, že přivedou zemi do potíží, okamžitě odstoupili? 

19.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup a místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.

Duel JS: Rozhovor s místopředsedou hnutí ANO Jaroslavem Faltýnkem

Tématem čtvrtečního Duelu Jaromíra Soukupa byl jak jinak než koronavirus a jeho dopady na naše životy. Debata přišla i na nedávné krajské volby, které ovládlo hnutí ANO. A právě místopředseda vítězné strany Jaroslav Faltýnek byl hostem moderátora Jaromíra Soukupa. 

16.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

JS LIVE: Rozhovor s Petrem Arenbergerem a Dagmar Žitníkovou

Otevřená debata o aktuálních tématech, to je Jaromír Soukup LIVE. Téma je již nějakou dobu jasné: koronavirus. O jeho dopadech na ekonomiku, společnost a naše zdraví diskutovala dvojice exkluzivních hostů. Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče a ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, profesor Petr Arenberger.  

16.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

Rozhovor s Jeronýmem Klimešem, Michaelem Kocábem a Davidem Smoljakem

Středeční Jaromír Soukup LIVE o koronaviru a aktuálních událostech, týkajících se společenské, ekonomické, zdravotní, ale také psychologické situace. Vláda přijala další opatření, která se dotknou našich životů.

15.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

Rozhovor s Alexandrem Vondrou, Šárkou Jelínkovou a Věrou Kovářovou

O aktuální koronavirové situaci a také o situaci v Senátu s exkluzivními hosty Arény Jaromíra Soukupa. Pozvání do pořadu tentokrát přijali senátorka a první místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková, europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra a poslankyně a místopředsedkyně hnutí STAN Věra Kovářová. Více v rozhovoru ze středeční Arény Jaromíra Soukupa.

15.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup a místopředseda ODS Martin Kupka.

Rozhovor s místopředsedou ODS Martinem Kupkou, který byl hostem úterního Duelu JS

Pozvání do úterního Duelu Jaromíra Soukupa přijal místopředseda ODS Martin Kupka. V rozhovoru padla řeč na aktuální protikoronavirová opatření a na to, jakým způsobem je vláda komunikuje s veřejností. 

14.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

JS LIVE: Rozhovor s Miroslavem Singerem, Lukášem Kovandou a Janem Chvojkou

Potýká se Česko s jednou z nejvážnějších situací v samostatných dějinách našeho národa? Situace je už opravdu kritická, minimálně z pohledu čísel. Stále chybí účinný lék, který by nás z koronavirové krize definitivně dostal. 

14.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

Pondělní JS LIVE: Rozhovor s Alexandrou Udženijou a Martinem Netolickým

Společně s moderátorem Jaromírem Soukupem hosté diskutovali o hrozivých číslech počtu nakažených, kdy se Česko z premianta Evropy a vzorem pro všechny stalo takřka odstrašujícím případem toho, co se stane, když se pravidla rozvolní příliš rychle a příliš brzy. 

13.10.2020

Moderátor pořadu Jaromír Soukup se svými hosty.

Není čas na chyby. Rozhovor s Olgou Richterovou, Janem Skopečkem a Adamem Kalousem

Počet lidí nakažených koronavirem v Česku nadále stoupá. Aktuálně z počtu testovaných bylo přes 30 procent pozitivních pacientů. Přibývá hospitalizovaných i lidí ve vážném stavu. Vláda proto přijala další tvrdá opatření a nejspíš ani zdaleka nebudou poslední.

12.10.2020