PRÉMIOVÝ ARCHIV BARRANDOV TV

Pro přístup k digitálnímu videoarchivu Barrandov TV je třeba mít aktivní předplatné. Všechny pořady označené zlatým symbolem patří do prémiového archivu. Zdarma jsou k dispozici pouze videa Hlavních zpráv a některých dalších vybraných pořadů, označená jsou růžovým symbolem. Co všechno najdete v archivu si předem můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Volně dostupné video     Prémiové video  
Modrým symbolem je volně dostupný pořad, žlutě označený je prémiový

Ceny předplatného

Pro přístup k prémiovému obsahu je třeba mít aktivní předplatné, vybrat si můžete z několika cenových variant a také možností platby.

Předplatné Trvání Cena SMS Eshop
Týdenní 7 dní 19 Kč Ano Ne
Měsíční 31 dní 69 Kč Ano Ano
Půlroční 183 dní 300 Kč Ne Ano

Uvedené ceny jsou včetně DPH

Registrace a přihlášení uživatele

Pro přístup do prémiového archivu je třeba si zaregistrovat vlastní účet na webu Barrandov TV. S ním potom bude svázané předplatné archivu. Je to jednoduché a rychlé, na stránkách www.barrandov.tv vpravo nahoře jsou odkazy Registrace a Přihlášení. Nový uživatel zvolí Registraci a v následujícím formuláři je třeba vyplnit požadované údaje. Po úspěšné registraci je třeba ještě zkontrolovat email, zaslaný na vyplněnou emailovou adresu a kliknout na aktivační odkaz. Poté je registrace plně funkční a můžete se na svůj účet přihlásit. Po přihlášení získáte přístup do Nastavení, kde je možné mimo změny registračních údajů hlavně vložit kód z SMS zprávy a také sledovat aktivní i proběhlé předplatné.

Platba pomocí SMS

Jestliže chcete zaplatit pomocí SMS, stačí si vybrat příslušnou variantu předplatného a odeslat zprávu na odpovídající číslo.

!POZOR - ZMĚNILA SE ČÍSLA PRO ODESÍLÁNÍ SMS ZPRÁVY !

Pro týdenní předplatné je třeba napsat do zprávy text TVBTYDEN a odeslat ho na číslo 90106, cena jedné SMS je 19 Kč s daní.

Pro měsíční předplatné je třeba napsat do zprávy text TVBMESIC a odeslat ho na číslo 90106, cena jedné SMS je 69 Kč s daní.

Text zprávy může být velkými i malými písmeny, ale nesmí obsahovat háčky ani čárky (tedy TVBTÝDEN je špatně). V případě, že zadáte nesprávně textovou část zprávy, platba proběhne, ale z technických důvodů systém neodešle přístupový kód. Je třeba kontaktovat naší helplinku. Operátoři budou potřebovat znát přibližný čas odeslání zprávy a telefonní číslo, ze kterého byla odeslána. Po ověření aktivují přístup.

Po korektním odeslnání přijde obratem zpráva s šestimístným přístupovým kódem. Ten je třeba vložit v nastavení uživatelského účtu, čímž se aktivuje předplatné na příslušnou dobu.

Platba je jednorázová, po vypršení stanoveného počtu dní nebude automaticky obnovena a přístup do elektronického archivu bude ukončen. Služba je zpoplatněna při doručení SMS. Technický servis poskytuje GLOBAL ASSET HOLDING a.s.., Na Příkopě 9 - 11, Praha 1, 110 00, www.globdata.cz, www.platmobilem.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naší helplinku dostupnou v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle 222 994 110 případně zašlete svůj dotaz na email dotazy@barrandov.tv

Platba touto metodou je možná pouze přes české mobilní operátory, nefunguje ze zahraničí.

Platba přes eshop

Pokud chcete zakoupit předplatné přes náš elektronický obchod, je to možné na stránkách zde. Před platbou je třeba být v obchodě přihlášený uživatelským účtem, který lze zaregistrovat buď přímo na stránkách Barrandov TV a nebo i v elektronickém obchodě. Přihlášení je univerzální pro Barrandov TV i projekty Tyden.cz a je třeba proto, aby po zaplacení systém automaticky aktivoval předplatné pro zvolený účet. Není tedy třeba dále registrovat aktivační kód jako v případě platby pomocí SMS.

Zahraniční diváci (Slovensko i další země) si mohou také zakoupit předplatné, ale doporučujeme platbu kartou nebo jinou online metodou. Pak je přístup aktivován okamžitě. Platba fakturou / převodem je díky mezinárodnímu převodu peněz komplikovaná, přístup bude aktivován až po připsání částky na náš účet - tedy až několik dní po zaplacení.

Přístup ke službě a její zrušení

Pro využití předplatného prémiového obsahu potřebujete internetové připojení s rychlostí minimálně 4 Mbit/s. Dále je vyžadován aktualizovaný internetový prohlížeč Google Chrome nebo Mozila Firefox. S jinými prohlížeči negarantujeme plnou funkčnost služby. Minimální hardwarové požadavky pro přehrání videa je počítač vybavený procesorem s frekvencí minimálně 2,5 GHz.

Přístup k prémiovému obsahu je digitální službou, na kterou se vztahuje ustanovení § 1837 OZ, kdy nelze odstoupit od smlouvy, neboť tento obsah není dodáván na hmotném nosiči.

Nákupem, tj. odesláním SMS pro získání přístupového kódu udělujete svůj souhlas spotřebitele vyslovený před uplynutím 14ti denní lhůty pro odstoupení od smlouvy s tím, že v tomto případě nemáte právo na odstoupení od smlouvy.

Nejsou tím nijak dotčena vaše další práva např. na reklamaci služby apod. Kompletní změní obchodní podmínek naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat

Prezident Miloš Zeman.

Prezident Zeman půjde do nemocnice

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek odpoledne nastoupí na až...

#Miloš Zeman

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková (hnutí Trikolóra).

Institut strpění cizinců? Poslankyně z Trikolóry tepe ministerstvo vnitra

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková z hnutí Trikolóra...

#Novela zákona

Jan Hamáček byl hostem Jaromíra Soukupa v Duelu.

Hamáček: Hospodaření ČT by měl kontrolovat NKÚ

Hostem Duelu Jaromíra Soukupa byl místopředseda vlády a...

#Duel Jaromíra Soukupa

Sýrie.

Žádné vyjednávání. Turecko možnost příměří odmítlo

Turecko sdělilo Spojeným státům jasně, že v Sýrii nevyhlásí...

#Sýrie