Inga Lindström: Svatba v Hardingsholmu

Inga Lindström: Svatba v Hardingsholmu

Může dávná láska ohrozit jejich plánovanou svatbu? Německý romantický film (2008). Hrají A. Jung, F. Weber, J. Reinhardt, T. Beck, K. Giegerich a další. Režie K. Meeder (89 min) (Premiéra)

Eric je majitelem úspěšné stavební firmy a daří se mu i v soukromí. Má krásnou přítelkyni Lin, kterou si co nevidět vezme za manželku. Těsně před svatbou se domů vrací jeho bratr Lars, který žil v Himalájích 5 let. Lin je jeho příjezdem nadšená – vždy ho měla velmi ráda a kdysi jí byl velmi blízký. Lars svatbou nadšený není, stále k Lin cítí něco víc než jen pouhé přátelství. Nastávající manželé jsou nuceni termín svatby posunout kvůli nevěstiným zdravotním problémům. Právě v tuto dobu se Eric seznámí se sympatickou pilotkou Helen, které ho od první chvíle velmi přitahuje. Lin je hospitalizovaná v nemocnici, kde jí krátce po jejím nástupu navštíví právě Lars. Otevřeně se jí svěří o svých citech k ní. Přestože Lin není lhostejné to co Lars řekl, trvá na svém a svatbu nezruší. Časem Linina matka začne tušit, že se s dcerou něco děje. Prosí ji, aby se nevdávala za někoho, koho opravdu nemiluje…nebo bude celý život nešťastná….

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus