Novinky

Tématem Arény Jaromíra Soukupa budou exekuce v Česku

20.11. 12:21

Zajímá vás, co všechno si mohou exekutoři dnes dovolit, s jakými problémy se potýkají při vymáhání nezaplaceného výživného, jak se s exekutorem domluvit a jak správně krotit svoje půjčky? Sledujte již dnes Arénu Jaromíra Soukupa, kde se dozvíte odpovědi na všechny tyto otázky a kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Hana Zagorová a Rudolf Chlad v INSTINKTECH Jaromíra Soukupa

20.11. 11:10

Instinkty Jaromíra Soukupa – téměř hodinový diskusní pořad, ve kterém se můžete těšit na překvapující odhalení známých osobností české VIP scény, a jehož moderování se osobně ujal generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Mimořádný Duel Jaromíra Soukupa zaznamenal rekordní sledovanost

17.11. 13:21

Televizní Skupina Barrandov se na trhu pravidelně posouvá stále výše na žebříčku celkové sledovanosti – a to především díky formátům z vlastní tvorby. Včerejší premiérový díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa zaznamenal rekordní sledovanost a společně s TÝDNEM s prezidentem oslovil 636 tisíc diváků. Formáty se tak zařadily mezi nejúspěšnější pořady své...

Mimořádný Duel Jaromíra Soukupa s Andrejem Babišem

16.11. 11:40

Skupina Barrandov přináší svým divákům mimořádný díl politickodiskusního pořadu – Duel Jaromíra Soukupa. Hlavním a zároveň jediným hostem nejlepší politické diskuse v Česku bude lídr hnutí ANO 2011 Andrej Babiš. Premiérový díl plný aktuálních otázek a pádných argumentů startuje již dnes večer na televizi Barrandov.

Empresa Media vydává charitativní kalendář s hvězdami TV Barrandov

Empresa Media vydává charitativní kalendář s hvězdami TV Barrandov

15.11. 16:41

Vydavatelství EMPRESA MEDIA, a. s., odstartovalo ve středu 13. listopadu předprodej Barrandovského kalendáře 2018. Lidé jeho zakoupením zároveň přispějí na charitativní účely – podpoří projekt Barrandov pomáhá, jenž se kontinuálně zabývá podporou psů bez domova.

Arény Jaromíra Soukupa oslovují čím dál více diváků

15.11. 14:51

Včerejší premiéra pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, která si již během minulých týdnů získala nespočet věrných diváků, měla opět výbornou sledovanost a zcela převálcovala hlavní pořad na ČT 24 – Fokus Václava Moravce. Svědčí o tom průměrný podíl sledovanosti, který byl v případě debaty generálního ředitele Jaromíra Soukupa téměř jednou tak velký.

Aréna Jaromíra Soukupa

Tomio Okamura již dnes v Aréně Jaromíra Soukupa

14.11. 10:25

Jste zvědaví, jak obstojí předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura pod palbou otázek generálního ředitele TV Barrandov? Sledujte již dnes ve 21.25 Arénu Jaromíra Soukupa, která slibuje exkluzivní živý přenos, ostré výměny názorů, výjimečné hosty a nový styl politické debaty, kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Helena Třeštíková a Miroslav Bobek v INSTINKTECH Jaromíra Soukupa

13.11. 10:50

I dnes přináší Skupina Barrandov svým divákům další premiérový díl diskusního pořadu – Instinkty Jaromíra Soukupa, které se staly hlavním lákadlem úspěšných pondělků. Zajímá vás, co si myslí a čím se baví známé tváře české kulturní a společenské scény? Dívejte se dnes ve 21.25 na talk show generálního ředitele Jaromíra Soukupa, který si do...

TV Barrandov spolupracuje s Kateřinou Kristelovou na novém projektu

10.11. 19:41

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic – TV Barrandov – připravuje nový formát, ve kterém vsadila na oblíbenou moderátorku Kateřinu Kristelovou. Ta pro TV Barrandov pracovala již dříve v pořadu Paparazzi či talk show Aféry.

Alexandra Udženija a Jan Hamáček v Duelu Jaromíra Soukupa

09.11. 15:24

Skupina Barrandov přináší svým divákům další díl politickodiskusního pořadu – Duel Jaromíra Soukupa. V nejlepší politické diskusi v Česku se proti sobě postaví první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija a místopředseda ČSSD Jan Hamáček. Premiérový díl plný aktuálních otázek a pádných argumentů startuje již dnes večer na televizi Barrandov.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus