Novinky

Kauzy Jaromíra Soukupa

Kauzy Jaromíra Soukupa

14.11. 15:57

Nenechte si ujít Kauzy Jaromíra Soukupa. Dozvíte se, jaký bordel má ministerstvo zahraničních věcí v diplomatických pasech. Jak to vlastně bylo s kauzou Šuman, která loni očernila premiéra Andreje Babiše a taky to, jak vypadá novodobý byznys s chudobou. Řeč bude totiž o mikropůjčkách. Sledujte premiérový díl a dozvíte se víc.

Jaromír Soukup LIVE

Jaromír Soukup LIVE

14.11. 15:41

Pojďte společně s námi sledovat vysílání pořadu Jaromír Soukup LIVE, kde tentokrát probereme cenu a kvalitu potravin. Je pro vás důležité jaké potraviny kupujete a za jakou cenu?

Týden s prezidentem

13.11. 22:05

Prezident České republiky Miloš Zeman ve čtvrtek v rozhovoru s generálním ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem poskytne exkluzivní vyjádření k reportáži s Andrejem Babišem mladším. Kam až tahle kauza dospěje? Položí vládu? Nenechte si ujít TÝDEN s prezidentem o budoucnosti vlády.

Aréna Jaromíra Soukupa

Aréna Jaromíra Soukupa

13.11. 13:07

Kdo se dnes večer slovně utká v živém vysílání Arény Jaromíra Soukupa? Na otázky budou reagovat: Josef Středula (předseda ČMKOS), Roman Bence (předseda odborové organizace ve společnosti Bosch Diesel Jihlava), Tomio Okamura (předseda hnutí SPD), Pavel Kováčik (KSČM) a Jan Skopeček (poslanec PČR za ODS).

Týden podle Jaromíra Soukupa

09.11. 14:03

Nezapomeňte, že další premiérový díl pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa vysíláme nově v pondělí ve 20:30 v TV Barrandov!

Interview Jaromíra Soukupa

08.11. 17:58

Nenechte si ujít Interview Jaromíra Soukupa o kauze Lukáše Nečesaného, ve které rozebereme nevěrohodné důkazy a mnoho dalšího. S otcem nejdříve obžalovaného a poté osvobozeného Lukáše - Luďkem Nečesaným a dvěma zástupci ze spolu Šalamoun -Johnem Bokem a Václavem Peričevičem si popíšeme všechna sporná soudní rozhodnutí a pochybnosti, které vedly k...

Duel Jaromíra Soukupa

Duel Jaromíra Soukupa

08.11. 12:03

Živé vysílání Duelu Jaromíra Soukupa si nesmíte nechat ujít! Dnešním hostem je Petr Fiala - předseda ODS. Jak bude pan předseda reagovat na aktuální otázky? Poradí si s ožehavými tématy?

Jaromír Soukup LIVE

07.11. 16:54

Nenechte ujít vysílání pořadu Jaromír Soukup LIVE. Naši hosté budou rozebírat témata jako je kauza Kramný, stav justice v ČR a nebo podivné soudní spory.

Kauzy Jaromíra Soukupa

07.11. 16:35

Dnes bude moderátor Jaromír Soukup otevírat kauzu podvodníka, který okradl řadu českých slavných celebrit a všechno mu to prošlo! Dozvíte se, jak zvládnul oloupit Bohdalovou, Vondráčkovou nebo i samotného Kellnera. A také moderátor vysvětlí, proč se dodnes někteří lidé smějí, když se řekne "pět na stole v českých". A v neposlední řadě dojde řeč...

Interview Jaromíra Soukupa

Interview Jaromíra Soukupa

01.11. 16:38

Už dnes ve 22:45 poprvé vysíláme pořad Interview Jaromíra Soukupa! Společně s předsedou, České unie sportu Miroslavem Janstou, budeme rozebírat financování českého sportu, úroveň české reprezentace a smutnou skutečnost, proč nám v dnešní době chybí velcí sportovci.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Plus Barrandov News