Novinky

Rodinné vztahy již dnes večer na TV Barrandov

19.02. 15:43

Televize Barrandov připravila v rámci jarního programového schématu ještě jedno překvapení. Do vysílání dnes vypustí naprostou novinku, a to seriálový cyklus Rodinné vztahy, v němž půjde o klasické životní příběhy, s nimiž se setkal doslova každý z vás.

Jadran Šetlík a Markéta Mátlová v INSTINKTECH Jaromíra Soukupa

19.02. 11:16

Zajímá vás, co si myslí a čím se baví známé tváře české kulturní a společenské scény? Dívejte se dnes 21:25 na diskusní pořad generálního ředitele Jaromíra Soukupa.

Alice Bendová má zbrusu nový pořad

16.02. 11:36

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic, jež neustále zvyšuje svůj podíl na trhu sledovanosti – TV Barrandov –, přichází s další novinkou. Oblíbenou moderátorku Alici Bendovou uvidíte v novém pořadu U tebe nebo u mě, který slibuje velkou podívanou. To vše již dnes ve 21:20 v televizi Barrandov.

Duel Jaromíra Soukupa s Kateřinou Valachovou a Radkem Vondráčkem

15.02. 14:45

Nenechte si ujít další díl Duelu Jaromíra Soukupa! Pod palbou otázek generálního ředitele bude místopředsedkyně ČSSD a bývalá ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová, kterou doplní předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radek Vondráček. Sledujte nejoblíbenější politickou diskusi v Česku dnes v TV Barrandov.

Nový pořad TV Barrandov Tenký led Dany Morávkové

15.02. 13:52

Oblíbená moderátorka Dana Morávková míří zpět do televize Barrandov! Již v pátek 16. února se na obrazovkách objeví v roli moderátorky nového formátu. Diskuzní pořad s názvem Tenký led Dany Morávkové slibuje kontroverzní témata, která hýbou českou společností, i příběhy obyčejného života, při nichž budou zpovídáni hrdinové všedních dní, ale i...

Kauzy Jaromíra Soukupa o klientelismu a konfliktu zájmů Martina Romana

14.02. 16:43

Nenechte si ujít další díl Kauz Jaromíra Soukupa. Tentokrát se ponoříme do světa opravdu velkých peněz. Uslyšíte o konfliktu zájmu, který svými rozměry přesahuje všechno, co si vůbec dokážete představit. Zveme vás do světa Martina Romana, dispečera miliard a démona klientelismu, který se narodí jen jednou za sto let. Sledujte Kauzy Jaromíra...

Aréna Jaromíra Soukupa o sestavování vlády a dalších aktuálních tématech

13.02. 12:45

Nenechte si dnes ujít Arénu Jaromíra Soukupa. O sestavování vlády a aktuálních politických tématech bude generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup mluvit s místopředsedkyní ODS Alexandrou Udženijou, bývalou ministryní školství za ČSSD Kateřinou Valachovou a šéfem TOP 09 Jiřím Pospíšilem. Sledujte nejotevřenější politickou debatu v Čechách, kde...

Barrandovským pořadem Aféry bude nově provázet Pavel Novotný

13.02. 11:51

Úspěšný televizní pořad Aféry, který televize Barrandov vysílá čtyřikrát týdně, se dočkal zásadní proměny. Bývalý bulvární novinář, publicista a podnikatel Pavel Novotný dostal od televize nabídku, která se neodmítá, a stal se novým moderátorem pořadu, v němž hosté ve studiu otevřeně mluví o svých problémech a svěřují se s tím, co zažili.

František Janeček, Natálie Grossová a Marian Vojtko v INSTINKTECH Jaromíra Soukupa

12.02. 11:10

Zajímá vás, co si myslí a čím se baví známé tváře české kulturní a společenské scény? Dívejte se dnes 21:25 na diskusní pořad generálního ředitele Jaromíra Soukupa se spoustou našich předních osobností!

Duel Jaromíra Soukupa se zástupci ČSSD, KSČM a SPD

08.02. 15:11

Současné vyjednávání o nové vládě vstupuje do skutečně dramatické etapy. Sledujte proto nejlepší předvolební debatu v Česku – politickodiskusní pořad Duel Jaromíra Soukupa, v němž se představí nejvýznamnější politické osobnosti s jasnými názory a odpověďmi na otázky, které v současné chvíli patří v politických kruzích k těm nejpalčivějším.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus