Tony a Julie (2)

Tony a Julie (2)

Julie řeší svůj budoucí život. Její vztah s ženatým milencem nemá budoucnost a tak se rozhodne vrátit do rodné vesnice jako rodinná terapeutka. Jejím šéfem bude místní farář, se kterým se zná již od dětství a hlavně to byla její první láska... Závěr německého dvoudílného romantického filmu (2018). Hrají O. D. Liebich, M. Grill, Ch. Schwab, D. Adam, K. Studt, K. I. Baulitz a další. Režie K. Feistl (89 min) (Premiéra)

Rodinná terapeutka Julia (Oona Devi Liebichová) a pastor Tonio (Maximilian Grill) se znají od mládí. Když se Julia po letech v Berlíně vrátí do své bavorské vlasti, aby přijala práci jako rodinný terapeut v kostele, je Tonio zpočátku skeptický. Má podezření, že návrat Julie ho učiní zkouškou. Kromě toho Julia není na začátku zvlášť žádaná - vesničané dávají přednost rozhovoru s Pastorem Toniem.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News