Katie Fforde: Rodinná dovolená

Katie Fforde: Rodinná dovolená

Grantovi mají před sebou poslední společnou dovolenou, než jejich dcera odejde na univerzitu. Jane s dětmi touží po klidném hotelu na Bahamách, Clark si však toužil splnit sen a cestovat karavanem... Německý romantický film (2018). Hrají A.-K. Kramer, Th. Heinze, B. Bettermann, F. Linke, P. Rénevier a další. Režie F. Thielecke (88 min) (Premiéra)

Nakladatelská lektorka Jane Grantová má problém. Zkritizovala nejnovější knihu kmenového sutora a ten hrozí odchodem od nakladatelství. Aby nepřišla o místo, chce se mu omluvit, ale to není tak jednoduché, neboť John Dwyer je tajnůstkář a ukrývá se poblíž jezera Takadihn. Jane proto souhlasí s nápadem svého manžela Clarkaa spojí rodinnou dovolenou v karavanu s pracovním posláním. Při pátrání po svérázném spisovateli si však také prožije manželskou krizi poté, co odhalí manželovu nevěru.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News