Jussi Vares: Vražedné tango

Jussi Vares: Vražedné tango

I hudební svět má svou temnou minulost… Jussi Vares se pouští do vyšetřování nevyjasněné vraždy krále tanga Harryho Koivikka. Finský krimi film podle knižní předlohy Reijo Mäki (2012). Hrají A. Reini, I. Heiskanen, M. Järvenhelmi, J. Pääkkönen, E. Salminen a další. Režie L. Törhönen (85 min)

Král tanga, Harry Koivikko, byl před šesti lety nalezen mrtvý, ve špinavém motelu s nožem v zádech. Největší místní pátrání odeznělo bez výsledku a tak je povolán Jussi Vares, aby případ vyřešil. Hudební svět ve městě má svou temnou minulost – šest nevyjasněnou vraždu hvězdy Harry Koivikka. Jeden z členů bývalé Harryho kapely se stále úspěšně pohybuje na hudební scéně, po jiném, jako by se v posledních letech slehla země, aby se nyní vynořil ze světa drog - překvapivě s kapsami plnými peněz. Novinář Ruuhio při honbě za sólokaprem nečekaně zmizí a z vězení se na svobodě ocitá zarputilý násilník, který se chce Varesovi pomstít za to, že skončil za mřížemi. A není jediný, kdo zamýšlí pomstu. Muž, který se od Varese nedočkal důkazů nevěry své manželky, nemá k násilí také moc daleko. Komisař Hautavainio se zotavuje z nemoci a vrací se zpět na kriminálku, ale ani informace od něj se zpočátku nejeví jako užitečné.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News