Berlín 1905 (8,9)

Berlín 1905 (8,9)

Tehdy se jezdilo kočáry a ženy chodily v krásných dlouhých šatech. Dům byl plný služebných a návštěvy uváděl majordomus. Zatímco lidé z nižších sociálních vrstev měli problém sehnat něco k jídlu, ti bohatší plánovali velkolepé svatby... Německý romantický seriál (2006). Hrají M. Ziesing, T. Sander, J. Schwarz, H. Krause, P. Jäger, P. Prager a další (Premiéra)

Alexander Gravenhorst je kvůli zakázanému souboji předvolán k vojenskému soudu, který má rozhodnout o jeho dalším osudu u armády. Podle očekávání je propuštěn do civilu. Nicméně rodina jej podrží a otec mu slíbí, že rodinný dům bude i jeho domov. Dcera Friiederike je stále na návštěvě pratety v Anglii. Když se Julius Gravenhorst dozví, že se jeho bývalá přítelkyně Christine Oleariová vrátila z ozdravného pobytu ve Švýcarsku, navštíví ji a vysvětlí jí předchozí nedorozumění. Zdá se, že oba jsou na cestě k usmíření.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News