Čas minulosti

Čas minulosti

Desetiletou Sáru sužují noční můry, ve kterých se ji pokouší zavraždit neznámý muž. Její matka se rozhodla děsivé sny prověřit a dostává se do klubka lží a tajemství, která neměla být nikdy odhalena... Kanadský thriller (2006). Hrají P. Trickey, M. Rogers, A. Fast, A. Hough, D. Rhodes a další. Režie P. Buitenhuis (88 min)

Není to tak dávno, co Kim Shayová přišla o svého muže. Nyní zůstala na výchovu své desetileté dcery Sary zcela sama a tak když Saru téměř každou noc sužují noční můry, Kim má plné ruce práce s utěšování svého nejmilovanějšího dítěte. Sara se však každou noc noří do děsivých vizí, v nichž se ji pokouší zavraždit neznámý muž. Přesvědčování, že to nemá se skutečností nic společného, nikam nevede a tak se Kim rozhodne její vize prověřit. Jakkoli nepravděpodobné se to zdá, vše nasvědčuje tomu, že Sariiny vize jsou skutečnými událostmi. Sara byla ve svém minulém životě zavražděna a nyní se musí pokusit najít vraha. Brzy však narazí na další oběť vraha, jejíž totožnost je pro obě šokující ..

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus