Novinky

Připomeňte si nezaměnitelný hlas Věry Špinarové dnes večer na televizi Barrandov

Připomeňte si nezaměnitelný hlas Věry Špinarové dnes večer na televizi Barrandov

27.03. 21:58

Ve věku 65 let zemřela zpěvačka Věra Špinarová. Minulou středu ji na koncertu postihla zástava srdce a ve vážném stavu byla letecky převezena do pražské nemocnice v Motole, kde svůj boj v neděli 26. března prohrála. Informaci oznámil její syn a producent Adam Pavlík.

Nebezpečné vztahy oslavily 100. narozeniny

Barrandovské Nebezpečné vztahy oslavily 100. narozeniny!

23.03. 15:52

Fanoušci pořadu Nebezpečné vztahy měli včera důvod k oslavám. Na středu 22. března totiž připadla premiéra dílu s pořadovým číslem sto. A protože stovka už je takové jubileum, rozhodně se bylo na co koukat.

Týden s prezidentem

Pořad TV Barrandov Týden s prezidentem ovládl mediální prostor

20.03. 12:39

Nový diskusní pořad Týden s prezidentem, který měl premiéru minulý čtvrtek a patří do vlastní tvorby televize Barrandov, se zařadil mezi nejsledovanější publicistické formáty. Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov tak slaví další úspěch.

TV Barrandov dnes odvysílá první díl pořadu Týden s prezidentem

TV Barrandov dnes odvysílá první díl pořadu Týden s prezidentem

16.03. 12:36

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov dnes startuje s novým publicistickým formátem – diskusním pořadem Týden s prezidentem.

TV Barrandov

Skupina Barrandov dosáhla historicky nejlepšího týdenního podílu sledovanosti ve výši 8,61 %

27.02. 20:52

Televizní skupina Barrandov potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu. Před zahájením jarního programového schématu, které přinese mnoho zajímavých novinek, dosáhla rekordního celotýdenního podílu sledovanosti ve výši 8,61 %, což je dosavadní nejlepší výsledek v její historii.

TV Barrandov

Televize Barrandov dnes odvysílá speciální Naše zprávy k odvolání ministra Mládka

27.02. 10:53

Ministr Jan Mládek nepadl kvůli tomu, že nedokázal zlevnit služby českých mobilních operátorů. Za jeho odchodem z ministerstva je vnitrostranický boj uvnitř ČSSD. A hlavně snaha dosadit své lidi do naprosto klíčových pozic. Zjistili to reportéři časopisu Týden a Faktor S, kteří ve spolupráci se zpravodajským týmem TV Barrandov připravili na 27....

TV Barrandov

TV Barrandov startuje nový pořad Týden s prezidentem

15.02. 11:29

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských televizních stanic TV Barrandov oznamuje start nového publicistického formátu. Od března se na jejích obrazovkách objeví pravidelný diskusní pořad s prezidentem ČR Milošem Zemanem.

TV Barrandov

Naše zprávy na TV Barrandov dosáhly rekordní sledovanosti

07.02. 12:56

Hlavním tahounem úspěšné neděle Skupiny Barrandov se staly Naše zprávy z produkce Empresa Media, na které se dívalo 485 000 diváků. K dalším úspěšným pořadům se zařadila i talk show Jana Musila Nebezpečné vztahy, podíl Skupiny Barrandov na sledovanosti tak stabilně roste již od poloviny loňského prosince. Skupina Barrandov i Empresa Media patří do...

Barrandov Group

Na televizním trhu nejvíce roste TV Barrandov

02.02. 11:43

Druhý nejlepší výsledek v historii svého vysílání si podílem sledovanosti ve výši 8,1 % za první měsíc roku 2017 připsala televizní skupina Barrandov, která v rámci podílu sledovanosti zaznamenala meziroční nárůst o 11 %. Nejsledovanějším pořadem se stala zpravodajská relace Naše zprávy s podílem 14, 3 % připravovaná týmem novinářů z vydavatelství...

Televizi Barrandov roste sledovanost i v letošním roce. V sobotu dosáhla téměř 10% podílu na trhu

Televizi Barrandov roste sledovanost i v letošním roce. V sobotu dosáhla téměř 10% podílu na trhu

23.01. 13:13

Mimořádně úspěšnou sobotu má za sebou Skupina Barrandov, jejíž souhrnný podíl sledovanosti dosáhl 9,9 %. Tahounem byla jak hlavní zpravodajská relace Naše zprávy, kterou vyrábí Empresa Media, tak i třeba talk show Honzy Musila Nebezpečné vztahy. Televize Barrandov patří do mediální skupiny Jaromíra Soukupa.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus