Novinky

Barrandov Group

Nejlepší týden v historii televizní Skupiny Barrandov

29.05. 20:52

Velmi úspěšný týden zaznamenala televizní Skupina Barrandov. Zatímco hlavní kanál si dlouhodobě udržuje vysoký podíl, vysoké hodnoty zaznamenaly v minulém týdnu i stanice KINO, PLUS a FAMILY. Celkový podíl sledovanosti celé Skupiny tak dosáhl mimořádného výsledku 9,4 procenta.

Andrej Babiš a Vojtěch Filip v Duelu Jaromíra Soukupa

Andrej Babiš a Vojtěch Filip v Duelu Jaromíra Soukupa

17.05. 13:12

Skupina Barrandov přináší svým divákům exkluzivní rozhovor k vládní krizi. Co nás čeká v nejbližších dnech podle šéfa hnutí ANO a lídra komunistů? Andrej Babiš a Vojtěch Filip budou živě pod palbou otázek moderátora Jaromíra Soukupa již tento čtvrtek na TV Barrandov.

Barrandov Group

POZVÁNKA na mimořádnou valnou hromadu obchodní společnosti Barrandov Televizní Studio a.s.

16.05. 14:16

Představenstvo společnosti Barrandov Televizní Studio a.s. svolává na den 16. června 2017 v 11,00 hodin mimořádnou valnou hromadu.

TV Barrandov

Duel Jaromíra Soukupa na TV Barrandov

11.05. 09:29

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov odvysílá nový politický diskusní pořad – Duel Jaromíra Soukupa. Premiérový díl plný aktuálních otázek a pádných argumentů startuje již dnes večer na televizi Barrandov.

TÝDEN s prezidentem dosáhl nadprůměrné sledovanosti

TÝDEN s prezidentem dosáhl nadprůměrné sledovanosti

05.05. 12:41

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov slaví další úspěch. Speciální díl pořadu TÝDEN s prezidentem, patřící do její vlastní tvorby, se zařadil mezi nejsledovanější publicistické formáty dne.

Exkluzivní informace v TÝDNU s prezidentem na TV Barrandov!

Exkluzivní informace v TÝDNU s prezidentem na TV Barrandov!

04.05. 15:21

Česko žije demisí vlády, kterou před dvěma dny ohlásil premiér Bohuslav Sobotka. Jak bude řešit současnou vládní krizi prezident České republiky Miloš Zeman, oznámí vůbec poprvé v diskusním pořadu TÝDEN s prezidentem již dnes večer na TV Barrandov.

TV Barrandov

Duben byl nejlepším měsícem v historii Skupiny Barrandov

02.05. 14:19

Sledovanost barrandovských stanic od začátku roku nezadržitelně roste, měsíční podíl celé skupiny dosáhl hodnoty 8,8 procenta. Jde o meziroční nárůst o 26 procent, což je nejvíce ze všech hlavních televizních skupin. Svou zásluhu na tom mají především pořady vlastní tvorby. V závěru měsíce podíl vystoupal dokonce až na rekordních 9,3 procenta.

TV Barrandov

Skupina Barrandov dosáhla devítiprocentního podílu sledovanosti na trhu

24.04. 21:46

Růst televizní Skupiny Barrandov se nezastavil ani v uplynulém týdnu, naopak divácká obliba stále roste, a to především díky pořadům z vlastní tvorby. V cílové skupině dospělých, tedy 15+, zaznamenaly barrandovské stanice souhrnný podíl sledovanosti 8,9 procenta.

TV Barrandov

Sledovanost stanice KINO Barrandov stoupá, padl další rekord

18.04. 14:12

Televizní Skupina Barrandov potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu. Po zahájení jarního programového schématu, které přineslo mnoho zajímavých novinek, a značném posílení stanice KINO Barrandov, dosáhla celotýdenního sharu 8,6 procenta.

TV Barrandov

Televize Barrandov odhalila protiprávní jednání České pošty

12.04. 14:59

Reportéři TV Barrandov poukázali na porušování smlouvy ze strany distributora tisku a poškozování zájmu vydavatelství Empresa Media, ke kterému došlo tento týden v jednání státního podniku Česká pošta.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus