Novinky

Televizi Barrandov roste sledovanost i v letošním roce. V sobotu dosáhla téměř 10% podílu na trhu

Televizi Barrandov roste sledovanost i v letošním roce. V sobotu dosáhla téměř 10% podílu na trhu

23.01. 13:13

Mimořádně úspěšnou sobotu má za sebou Skupina Barrandov, jejíž souhrnný podíl sledovanosti dosáhl 9,9 %. Tahounem byla jak hlavní zpravodajská relace Naše zprávy, kterou vyrábí Empresa Media, tak i třeba talk show Honzy Musila Nebezpečné vztahy. Televize Barrandov patří do mediální skupiny Jaromíra Soukupa.

Skupina Barrandov

Skupina Barrandov má za sebou nejúspěšnější rok ve své historii

04.01. 10:45

Uplynulý rok 2016 byl pro Skupinu Barrandov mimořádně úspěšný, zájem diváků o její stanice se neustále zvyšuje! Svědčí o tom i dosažená hodnota podílu celoroční sledovanosti, která vyšplhala na 7,3 %, což je o jednu třetinu více než v roce 2015. Skupina Barrandov se tak stala nejrychleji rostoucí televizní skupinou na trhu.

TV Barrandov

Skupina Barrandov expanduje na Slovensko

29.12. 12:26

Sledovanost Skupiny Barrandov v letošním roce přesahovala přes devět procent. Jak nedávno prozradil Jaromír Soukup, má však mnohem větší ambice. To nyní potvrzuje vstupem na slovenský trh. Od 1. ledna 2017 začne na území Slovenské republiky vysílání stanice Barrandov FAMILY.

Barrandov Family

Od 1. ledna zahájí své vysílání nová plnoformátová stanice Barrandov FAMILY

27.12. 11:46

Televizní skupina Barrandov, která v průběhu letošního roku významně posílila svoji pozici na trhu, pokračuje v krocích, které by jí měly zajistit další růst sledovaností. Od prvního ledna mění název televizní stanice Barrandov MUZIKA na Barrandov FAMILY.

Barrandov Group

Změna satelitního vysílání všech programů Barrandov Group na satelitu ASTRA 3B

12.12. 12:20

Dne 31.12.2016 končí satelitní vysílání všech programů Barrandov Group na satelitu ASTRA 3B (platforma SKYLINK) v SD rozlišení .

TV Barrandov

Skupina Barrandov mění strukturu řízení, František Borovský končí jako výkonný ředitel

07.12. 09:48

Televizní skupina Barrandov zjednodušuje strukturu svého řízení. Generální ředitel třetí největší televizní skupiny Jaromír Soukup ruší funkci výkonného ředitele. Z vedení TV Barrandov tak po téměř dvouleté spolupráci odchází František Borovský.

TV Barrandov

Sledovanost TV Barrandov roste i v prosinci – bodují především Naše zprávy a Exkluziv Kateřiny Brožové

06.12. 10:59

Druhého nejlepšího výsledku ve sledovanosti dosáhla v uplynulém týdnu televizní skupina Barrandov. Souhrnný podíl dosáhl hodnoty 8,4 %, na čemž měly výrazný vliv dva oblíbené pořady, které překonaly svá podzimní maxima – Naše zprávy a Exkluziv Kateřiny Brožové.

TV Barrandov

Listopad byl nejlepším měsícem v historii Skupiny Barrandov

01.12. 14:34

Sledovanost barrandovských stanic od začátku podzimu nezadržitelně roste, měsíční podíl celé skupiny dosáhl hodnoty 8,2 %. Jde o meziroční nárůst o 25 %, což je nejvíce ze všech televizních skupin. Svou zásluhu na tom mají především pořady vlastní tvorby.

TV Barrandov

Skupina Barrandov dosáhla nejlepšího výsledku od začátku svého vysílání

29.11. 12:32

Stanicím televizní skupiny Barrandov se v uplynulém týdnu mimořádně dařilo. Jejich souhrnný podíl sledovanosti se vyšplhal na hodnotu 8,6 % v cílové skupině 15+, čímž dosáhly nového rekordu. Jde o nejlepší výsledek v historii skupiny. TV Barrandov vykázala nejlepší výkon od konce července, skvěle se dařilo i stanici Barrandov PLUS, která měla...

Velký návrat na televizní obrazovky – Michal Suchánek  a Richard Genzer na TV Barrandov v pořadu Kdo to ví?

Velký návrat na televizní obrazovky – Michal Suchánek a Richard Genzer na TV Barrandov v pořadu Kdo to ví?

18.11. 13:30

Skupina Barrandov získala od britské produkční společnosti Fremantle Media exkluzivní práva na vysílání soutěžního pořadu Who knew?, který bude v Česku známý jako Kdo to ví? Světově úspěšnou vědomostní soutěž bude TV Barrandov poprvé vysílat již 21. listopadu od 20:20, role nekompromisního moderátora se ujal herec Michal Novotný.


Týden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus