Rubrika Sport

Snowboardcrossařka Samková vyhrála závod Evropského poháru.

Samková vyhrála závod Evropského poháru

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála závod Evropského poháru v německém Grasgehrenu.

ČTK - 22.02.2020

Fotbalisté Plzně ve 22. kole první ligy deklasovali poslední Příbram 4:0 především díky třem brankám záložníka Pavla Buchy.

Bucha vykopal Plzni pohodovou výhru nad Příbramí

Slavia napravila zaváhání, Bohemka prohrála s Libercem.

Slavia napravila zaváhání, Bohemka prohrála

Fotbalisté Slavie zdolali ve 22. kole první ligy Opavu 2:0 a napravili porážku 0:1 na půdě Bohemians 1905 z úvodního jarního zápasu.

#Fotbal

Ve finále čtyřhry v Dubaji byla z Češek úspěšnější Strýcová.

Ve finále čtyřhry byla z Češek úspěšnější Strýcová

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj za téměř dvě hodiny 7:5, 3:6, 10:5 a slaví druhý letošní a celkově sedmý společný titul.

#Tenis

Češi selhali na střelnici, štafetu vyhráli Francouzi.

Češi selhali na střelnici, štafetu na MS vyhráli Francouzi

Biatlonisté Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář obsadili ve štafetě na mistrovství světa až 13. místo a zaznamenali nejhorší český výsledek na MS od roku 2001, kdy byli jejich předchůdci v Pokljuce čtrnáctí.

#Biatlon

Česká biatlonistka Markéta Davidová.

Skvělý štafetový boj, Češky těsně za medailí

České biatlonistky na mistrovství světa v Anterselvě obsadily čtvrté místo ve štafetě. Čtveřici Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová a Eva Kristejn Puskarčíková dělilo od medaile třináct sekund. Vyhrály Norky před Německem a Ukrajinou.

#Biatlon

Policie prohledala při MS hotel ruských biatlonistů. V podezření je Alexander Loginov.

Policie prohledala při MS hotel ruských biatlonistů

Italská policie dnes kvůli podezření z dopingu prohledala hotel v Anterselvě, ve kterém během mistrovství světa bydlí ruští biatlonisté.

#Biatlon

Závod Světového poháru v obřím slalomu v Naebě vyhrál v jarním počasí a silném větru Chorvat Filip Zubčič a slaví první triumf v seriálu.

Obří slalom vyhrál Zubčič a slaví první triumf v SP

#slalom

Francouz slaví první nulu, Mrázek čtyřikrát inkasoval.

Francouz slaví první nulu, Mrázek čtyřikrát inkasoval

Hokejový brankář Pavel Francouz vychytal v NHL poprvé čisté konto, na ledě Anaheimu zneškodnil 26 střel a dovedl Colorado k výhře.

#Hokej

Pořád nám hrozí sestup, uvědomuje si litvínovský Jarůšek

Ačkoliv hokejisté Litvínova mají po 47. kole extraligy díky výhře v Hradci Králové 5:4 po samostatných nájezdech dvoubodový náskok na poslední Kladno a navíc utkání k dobru, podle útočníka Richarda Jarůška se jim bude lépe dýchat jen do půlnoci. Jarůšek, který se na triumfu Severočechů podílel dvěma góly a proměněným nájezdem, upozornil, že sestup je stále reálnou...