Volejte Cibulkovi

Kateřina Brožová a Aleš Cibulka vás provedou novinkami TV Barrandov. Více prozradí: Pavel Zedníček, Veronika Žilková, Heidi Janků, Marie Retková, Michal Jagelka, Radek Kašpárek, Ruda z Ostravy a další (70 min) (Premiéra)

Oblíbené hvězdy televize Barrandov připravily sestřih hoto nejlepšího, co se jim za uplynulé mesíce podařilo. Zároveň prozradí, co nového ve svých zábavných pořadech připravují. Diváci se zároveň dozvědí podrobnosti o pořadech, které se na obrazovky chystají od května: večerní živou talk show Co mi nedá spát s Veronikou Žilkovou, zábavný soutěžní pořad Všechno nebo nic Michala Jagelky, pořad věnovaný všem slavným jubilantům Vše nejlepší nebo jubilejní 50. díl talk show Sejdeme se na Cibulce. Máte rádi zábavu? Sledujte od května TV Barrandov a budete příjemně překvapeni!


Diskutujte na facebooku


Nejnovější videa ze série


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News