Inga Lindström: Tajemný dům

Inga Lindström: Tajemný dům

Když Marita ovdověla, naplánovala si nový život na venkově, kde převzala veterinářskou praxi. Ale nic nejde podle plánu, navíc ji zaujal jeden muž... Německý romantický film (2011). Hrají S. Anbeh, T. Riefenstein, I. Westphal, M. Greiling, S. Gubser a další. Režie G. Weinreuter (89 min)

Mladá, ovdovělá veterinářka Marita Engström a její 9-ti letý syn Justus se stěhují ze Stockholmu na venkov do Hallbergu. Na pozvání chovatele koní Maria Bengtsona tam Marita přebírá veterinářskou praxi a zodpovědnost za koně v jeho hřebčinci. Ale nový začátek v idylickém Hallbergu má neplánovaný průběh. Nejenom že mladou ženu nečekaně navštíví její otec a ona se najednou musí starat o manželství svých rodičů, ale její myšlenky krouží kolem jednoho muže, který ji při prvním setkání okamžitě zaujme: Paul Sommerfeld. Brzy zjistí, že ten samotářsky žijící podivín skrývá ve svém temném domě tajemství, z nichž jedno dokonce tragicky souvisí s její vlastní minulostí.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus