Pod bílými plachtami: Odysea srdcí

Pod bílými plachtami: Odysea srdcí

Bohatá řecká rodina se rozhodla pro nezvyklou akci. Odvezla na plachetnici svého syna a jeho německou nevěstu, aby tam spolu strávili celý týden... Německý romantický film (2005). Hrají M. May, F. Wepper, R. Demirkan, J. Kukura, A. Renneberg, S. Verhoeven a další. Režie E. Keusch (89 min)

Snoubenci Stavros a Susanne jsou na svém předsvatebním večírku uspáni a probouzí se až na plachetnici Star Flyer. Takové překvapení jim připravili jejich rodiče. Vydávají se na exotickou dovolenou kolem řeckých ostrovů. Spolu se snoubenci se plaví i jejich rodiče, aby se lépe poznali. Susanne pochází z Německa, vystudovala práva a v lásce je pro ni nejdůležitější věrnost a svodoba. Stavros pochází z Řecka, je synem Thea, bohatého majitele několika hotelů. Stavros i ve své dospělosti je neustále opečováván svojí matkou Calypso. Živelný manželský pár Theo a Calypso jsou naprostým opakem umírněných manželů Claudie a Michaela. Susanne se dozvídá, že s nimi na palubě jsou i dvě bývalé milenky Stavrose, které pozval Theo. Celá plavba se tak pro Susanne a Stavrose stává zkouškou jejich lásky, která šťastně končí svatbou.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus