Katie Fforde: Láska přichází v létě

Katie Fforde: Láska přichází v létě

Susan s rodinou odjíždí do malého městečka, kde má její muž převzít lékařskou praxi. Podaří se jí zde utajit tajemství staré lásky, aby ochrálila své nejbližší? Německý romantický film (2012). Hrají C. Vera, T. Heinze, S. Terpoorten, E. Weisgerber, W. Kreye a další. Režie H. Metzger (89 min) (Premiéra)

Susan spolu s manželem Richardem a synem Jimim odjiždějí z NY do Woodstocku v Hudson Valley. Richard se chystá v malém městečku převzít lékařskou praxi v nadějí, že rodina bude mít více času pro sebe. Krátce po příjezdu zjišťuje Susan, že začíná ztrácet půdu pod nohama. Lucas, úspěšný fotograf a milující otec svých dětí je totiž ve městě a pracuje dokonce v Jimiho škole. Susan se zoufale snaží utajit jeho tajemství,aby ochránila svoji rodinu. Trápí ji špatné svědomí. Neudělala, kdysi chybu, že Lucase nehledala|? Co bude znamenat přiznání pro její manželství? A bude ji Jimi pro její lži nenávidět? Lucus pozvává, kdo chlapec vlastně je, že je mu tak podobný. Když se Susan konečně rozhodně sdělit pravdu své rodině,je již pozdě.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News