Sněhurka bratří Grimmů

Sněhurka bratří Grimmů

Krutá královna Gwendolyn si přeje smrt nevlastní dcery, krásné Sněhurky... Americký dobrodružný fantasy film (2012). Hrají E. Bennett, J. March, J. Th. King, O. Jankovich, S. Wimmer, B. Maddox a další. Režie R. Goldenberg (83 min)

Krutá královna Gwendolyn po smrti manžela usedla na trůn a převzala po něm vládu. Přeje si smrt nevlastní dcery, krásné Sněhurky (Eliza Bennett) a stejně tak touží po velké moci. Aby ji získala, potřebuje kouzlo zelené hvězdy, které elfové stráží. Vezme na sebe podobu stařeny a očaruje krásný prsten. Vypadá stejně jako ten, jaký jí chtěl dát princ Alexandr. Nechá si ho nasadit na prst a v tu chvíli se prsten změní na smrtící kovový šperk. Alexandr najde Sněhurku pozdě, princezna už spí spánkem nejhlubším. Navlékne ji na prst prsten s pravým kamenem a políbí ji. Sněhurka z hlubokého spánku procitne. Princ se stane zajatcem královny, ale elfové spojí své síly a zlé královně se postaví. Sama Sněhurka jí utne hlavu a stane se novou královnou Bílého údolí a Alexander bude jeho králem.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News