Inga Lindström: Srdce z ledu

Inga Lindström: Srdce z ledu

Eva se dosud nevyrovnala s minulostí, když ji opustil manžel. Ale nová láska přichází sama... nehledaná a nečekaná. Německý romantický film (2013). Hrají C. C. Tietze, Ph. Brenninkmeyer, M. Knüfken, T. Bordihn, C. Gerst a další. Režie M. Gies (88 min)

Rozvedená Eva Sellgrenová žije sama se svými dětmi, mladším Rasmusem a Lisou, která nyní studuje na vysoké škole. Eva je šikovná kuchařka a pronajala si u jezera stánek s občerstvením. Pozemek však koupí podnikatel, stánek zbourá a na pozemku bude stavět nový hotel. V městečku žije na své usedlosti finanční poradce Kristian Norden, se svým asistentem Fransem Vidmarkem. Norden je zasmušilý a nepříjemný pedant. Poté, co přišli o hospodyni, shánějí po nové. Energická Eva se jim doslova vnutí a Norden ji přijme. V jeho domě však platí přísná pravidla, která Eva k nelibosti Nordena neustále porušuje….

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News