Loď snů: Tanzánie

Loď snů: Tanzánie

Na své pouti po světových mořích navštěvuje luxusní parník Deutschland atraktivní turistické destinace, nejkrásnější pláže a daleké přístavy. Posádka lodi i její klienti prožívají na vysněné dovolené své životní příběhy... Německý romantický seriál (2017). Hrají S. Hehn, H. Keller, N. Wilder, S. Neu, D. Mattausch, G. Raab a další. Režie S. Bartmann (89 min)

Loď snů veze tentokrát své pasažéry do nádherného světa divokých zvířat, do Tanzánie. Na palubě je i Robin (Sonsee Neu) a její bratr Steffen (Gabriel Raab), kteří sem cestují kvůli závěti po jejich otci, se který nebyli v kontaktu několik let. Až na místě zjistí, že otec stále žije... Manželé Robin a Kai se plaví do Tanzánie. Zemřel otec Robin a ona jede k otevření závěti. Na palubě je i její bratr Steffen. Oba se vrací na místo svého dětství, vyrostli tam. Neviděli se víc jak dvacet let, a ani setkání po letech neskončí jinak než výčitkami. Jejich otec vybudoval v Tanzánii první výrobnu uzenin, takže by mohlo jít o celkem slušné dědictví. Steffenovi by se velmi hodilo, má finanční potíže ve firmě, kterou vede místo otce v Německu. Jejich cestu organizuje rodinný přítel Jake. Zařídil pohřeb, palubní lístky a také bude číst závěť. Než ji ale otevře, musí Robin a Steffen splnit otcovo poslední přání a vydat se na safari. Jen oni tři, Robin, Steffen a Jake. Kai s nimi nepůjde. Manželství Kaie a Robin už dlouho moc nefunguje a Kai měl vždy milenky. Ta poslední je dokonce s nimi na lodi a Robin není slepá. Zažila to už tolikrát, že jí to snad už ani nevadí. Aspoň se bude moct sejít s Jörgem, který byl její první láskou. Poznali se v Tanzánii, potom spolu studovali v Německu a Jörg se potom zase vrátil do Tanzánie. Je to odborník na život slonů. Trojice stráví celý den na safari. Když dojdou do cíle, přivítá je jejich otec Herbert, živý a zdravý. Překvapení vystřídá radost a pak i trochu zlost. Robin se na něj zlobí. Vymyslet takovou lež, jen aby je dostal do Tanzánie. Mohl přijet za nimi do Německa! Steffanovi také spadne čelist, protože z dědictví nic nebude. Mají ale šanci, vše urovnat. Otec nabídne pomoc Steffenovi ve firmě a Robin podpoří v rozhodnutí rozvést se s Kaiem. Omluví se jim za pár chyb, kterých si je vědom a vypráví jim o jejich mamince. O její nemoci a smutném konci.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News