Katie Fforde: Stále při tobě

Katie Fforde: Stále při tobě

Úspěšná právnička Alicia zaviní autonehodu, na kterou si nevzpomíná. Zavinila při ní smrt rodičů malého chlapce, kterému se rozhodla pomoci zabezpečit klidný život s jeho kmotrem. Čas strávený s oběma ji vrací zpátky do života... Německý romantický film (2014). Hrají U. Karven, M. Erhardt, N. J. Schuck, D. C. Bunners, R. Becker a další. Režie S. Grobler (89 min)

Alicia Charlesová je úspěšná právnička, která stojí před těžkým případem. Will Hillinger, světoběžník a hudebník, si chce adoptovat devítiletého Linuse, kterému umřeli rodiče. Jeho příbuzenství k Linusovi je však dosti vágní, nicméně Anna se stejně rozhodně tenhle případ převzít. Sama totiž zavinila nehodu, při které Linusovi rodiče přišli o život, ale kvůli ztrátě paměti si na ní nevzpomíná. O to víc chce, aby byl Linus šťastný. Nejprve musí prověřit, zda je Will schopen se o chlapce postarat. V průběhu celého případu se jí vrátí paměť. Po náhlém objevu ještě dalšího příbuzného, který také jeví zájem o Linuse je nucena nasadit všechny své schopnosti, aby soudní spor vyhrála a Linusovi zabezpečila klidný život.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News