Inga Lindström: Farma u jezera

Inga Lindström: Farma u jezera

Ona měla svého přítele, on měl svoji přítelkyni. Když se setkali, byla z toho láska na první pohled. Německý romantický film (2004). Hrají F. Lahme, H. Krüger Jr., J. Rauch, C. Fink, L. Bähr a další. Režie K. Meeder (89 min)

Mladá návrhářka Eva si udělá čtyři týdny dovolené na venkově u své kamarádky, která očekává dítě, aby se starala o její obchod. Když dojde vlna na nové výrobky, vypraví se na farmu dodavatele, kterého najde v takovém zdravotním stavu, že musí do nemocnice, a ona se pak z vlastního zájmu začne starat o jeho farmu. Přitom se seznámí s jeho nastávajícím zetěm, který se právě chystá se svou dívkou do Ameriky. Všechny jejich původní plány však vezmou za své, když mezi nimi vzplane náhlý cit podporovaný jejich společným zájmem o pěstování ovcí a život na venkově.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News