Loď snů: New York, Savannah, Salvador

Loď snů: New York, Savannah, Salvador

Na své pouti po světových mořích navštěvuje luxusní parník Deutschland atraktivní turistické destinace, nejkrásnější pláže a daleké přístavy. Posádka lodi i její klienti prožívají na vysněné dovolené své životní příběhy... Německý romantický seriál (2011). Hrají S. Rauch, H. Keller, H. Naumann, F. Fulton-Smith, G. Kling, A. Radenkovic, E. Bauder, H. Kerkeling a další. Režie H. J. Tögel (124 min) (Premiéra)

Obchodník Paul Wiedemann si rezervoval celou jachtu na plavbu z Hamburku do New Yorku, aby na její palubě "intimně" oslavil první výročí své svatby. Jediné, co manželskému páru kalí radost je to, že žena nemůže otěhotnět. Paulova bývalá žena mu. Nikdy mu neřekla, že to je jeho syn... Na palubu se nalodí ještě bohatý majitel jachty Daniel Berger a jeho kamarád Tom Richter, který se zranil při potápění. Tom se vrací po třech letech do svého milovaného New Yorku, ale na palubě se zamiluje do členky posádky Corriny Ernstové... Je tu i mořský biolog Clemens Kohl, který má mít přednášky o mořských želvách. Zatím nikdo neví, že na palubu propašoval i obřího mazlíčka jako černého pasažéra, kterého hodlá vypustit v Salavadoru.i..

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News