Inga Lindström: Dědic z Granlundy

Inga Lindström: Dědic z Granlundy

Dědictví rodinného majetku dalo Thomasovi daleko víc, než očekával. Původně chtěl statek prodat, ale potkal tam Karin... Německý romantický film (2009). Hrají S. Heher, N. von Tempelhoff, M. Greiling, M. Engel, J. Kammerer a další. Režie G. Krää (89 min)

Majitel barového řetězce Tomas Fredriksson zdědí statek Granlunda po svém dědečkovi, kterého nikdy v životě nepoznal, neboť Magnus Hansson se se svou dcerou před třiatřiceti lety rozkmotřil, když vyšlo najevo, že je v jiném stavu, a vyhodil ji z domu. Tomas přijíždí na Granlundu, aby vyřídil její prodej, ale tam se setká se zvěrolékařkou Karin a vznikne z toho osudová láska. Má to ovšem jeden háček. Karin žije s Paulem, správcem na Granlundě. Když se Tomas dozví, že Paul je první a jediná láska jeho matky a také jeho otec, chce se Karin šlechetně vzdát, ale osud rozhodne jinak.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News