Utta Danella: Když hvězdy padaly

Utta Danella: Když hvězdy padaly

Díky společné vášni ke hvězdám oba zjistili, že jejich silné a slabé stránky se vzájemně doplňují, jako levá a pravá strana rovnice. Německý romantický film (2014). Hrají J. Ronstedt, F. von Thun, A. Beyer, J. Niegel, G. M. Halmer a další. Režie T. Kronthaler (87 min)

Caro sama vychovává dospívající dceru. Když zemřela její matka, převzala po ní malý stánek na náměstí. Nemá však talent na čísla. Ale zato miluje hvězdy. Na naléhání dcery Maxi se přihlásí do matematického kurzu pro začátečníky. Jejím vyučujícícm je Dr. Mayring, kterého už potkala, ve hvězdárně... Ale její životní situace se dost komplikuje, dává lidem na dluh a sama se tím dostala až na samé dno. Jakoby toho nebylo málo, přijel strýc Martin z Ameriky, o kterém nikdy dřív neslyšela... Její otec o něm nikdy nemluvil, se svým bratrem se před mnoha lety pohádal a od té doby se neviděli.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News