Inga Lindström: Dokonalý chlap

Inga Lindström: Dokonalý chlap

Učitel němčiny Max dosud neměl štěstí v lásce. Když se ve škole objeví nová kolegyně Anika a Max se do ní zamiluje, přichází mu na pomoc kamarád se svými radami jak získat ženu... Německý romantický film (2005). Hrají M. Girnth, J. von Bülow, L. Forestieri, J. Thurnau, A. Blum a další. Režie Ch. Schrewe (90 min)

Max je prostě hodný kluk. Klidně poslouchá nářky kamarádky Miriam z rozchodu s jejím přítelem, který ji podváděl. A zamiluje se do ní. S kytkou a lahví šampaňského stojí u její dveří, aby se dozvěděl, že svého zlobivého přítele vzala zpátky. Opět! Maxův kolega a kamarád Stupps vede soukromý výzkum vztahů a zjistí, že holky mají rády zlobivé kluky. Takže musí udělat s Maxe grázla. Rozcuchat vlasy, tetování, vyzývavý pohled... Ale Max se mezitím zamiloval do nové kolegyně Anniky. Její poslední vztah také ukončila nevěra přítele. Maxova hra na drsňáka přinesla své ovoce. Miriam po něm znovu vyjede. A když přizná pravdu Annice, vyjede po něm taky. Takže teď má přítelkyně dvě. Je tu ještě jeden problém. Miriam a Annika jsou kamarádky, které se právě teď po dlouhé době náhodně potkaly. Jedna druhé vypráví o svém příteli. Jaká náhoda, že mají obě přítele, který se jmenuje Max. Co večer ve čtyřech? Ne, bude jen ve třech, protože Max přijde jen jeden. Kdo Maxovi pomůže teď?

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News