Katie Fforde: Odvrácená strana lásky

Katie Fforde: Odvrácená strana lásky

Marie po ztrátě dcery a muže zavírá oči před realitou. Až uvěznění syna za loupež ji donutí vzchopit se a bojovat za jeho propuštění. Pomoci jí má Daniel, majitel ukradené lodě, do kterého se zamiluje... Německý romantický film (2014). Hrají S. Schäfer, J. Schüttauf, J. Schümann, D. Mattausch, L. Danes a další. Režie S. Grobler (88 min)

Po smrti milované dcery a manžela se Marie snaží vymazat veškeré vzpomínky na minulost. Zavírá oči před realitou a zanedbává svého syna Thomase. Po Thomasově zatčení za krádež lodě, poznává Daniela Swintna. Marie vynakládá veškerou snahu, aby dostala svého syna z vězení. Přitom všem poznává lépe i Daniela, do kterého se pomalu ale jistě zamiluje.Začíná nový život, Thomas je propuštěn z vězení a usmiřuje se s mámou. Film je vypovědí o vypořádání se s minulostí a o novém začátku.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview Sedmička křížovky Sedmička křížovky XXL Sedmička Naše životy Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Krimi Barrandov News