Kdo najde přítele, najde poklad

Kdo najde přítele, najde poklad

Terence Hill a Bud Spencer se vydali na pustý ostrov, aby našli ukrytý poklad. K jejich překvapení ale ostrov není pustý a ještě jim jde o život... Italsko-americká komedie (1981). Dále hrají J. Fujioka, L. Bennett, S. Borghese, K. Lauritzen a další. Režie S. Corbucci (99 min)

Kdesi v Pacifiku leží tajemný ostrov, na kterém je ukrytý poklad, ohromné množství peněz, které tam po skončení 2. světové války zanechali Japonci. Terence Hill získal k tomuto ostrovu mapu, Bud Spencer vlastní prozměnu loď. Ostrov ale vůbec není pustý, žije zde domorodý kmen, kterému šéfuje královna Mama. Žije zde také Japonec, který si myslí, že válka ještě neskončila, Alan a Charlie ho musí přesvědčit o opaku, pod jeho pevností by totiž mohl být ukryt poklad. A poklad skutečně najdou, jde o miliony dolarů, které jsou údajně falešné. Na ostrov znovu zaútočí piráti,Alan s Charliem si na pomoc si zavolají vojenské námořnictvo, kterým odevzdají padělky. Nakonec se dozvědí, že o padělky vůbec nejde, byla to pouze fáma, kterou Američané za války roznesli, to proto Japonci po skončení války o peníze nestáli a nechali je na ostrově. A tak se Alan s Charliem s těžkým srdcem loučí s třemi sty miliony pravých amerických dolarů.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus