Láska z Fjordu: Cesta naděje

Láska z Fjordu: Cesta naděje

Když syn Hanny a Kaara potřebuje darovat ledvinu vyplouvá na povrch její letité tajemství... Jedinou nadějí je vypátrat synova biologického otce. Vydávají se na cestu, která může pro jejich rodinu znamenat definitivní konec, ale i nový začátek... Německý romantický film (2010). Hrají J. Speidel, J. G. Kremp, K. Teska, E. Reinke, S. Orléans a další. Režie M.Tiefenbacher (88 min)

Když onemocní její syn Daniel, vyjde najevo velké tajemství Hanny Eliassen. Jelikož se svým mužem Kaarem nemohla otěhotnět, tajně se před lety spojila s cizím mužem, který je skutečným otcem Daniela. Její manželství s Kaarem se po odhalení tajemství rozpadá, ale Hanna musí v prvé řadě vypátrat Danielova biologického otce, protože on jediný mu může darovat ledvinu. Aby se jí podařilo se s ním setkat však potřebuje Kaareho pomoc. Dvojice se tak vydává na cestu, která může pro jejich rodinu znamenat definitivní konec, ale i nový začátek.

Diskutujte na facebooku


Také uvidíte


Novinky


Zprávy Týden.cz


Přidejte se k nám na sociálních sítíchTýden Instinkt Sedmička Faktor S Exkluziv Interview MarketingSalesMedia Animáček Top dívky Popcorn Interview SK Exkluziv SK Sedmička křížovky Týden Historie TV Barrandov Kino Barrandov Barrandov Family Barrandov Plus